+90 (216) 471 2092 (Satış)  ●  +90 (262) 644 0051 (Servis)  ●  info@novi.com.tr

Güneş Enerjisi Sistemleri

 

Güneş Enerjisi konusunda dünyanın önde gelen üretici ve EPC firmalarıyla ortak çalışan firmamız, Ev Kullanımı için olan küçük 100 kw-50 kW lık sistemlerden, Ticari işletmelerin, fabrikaların çatılarına uygun 50-1000 kW lık sistemlere ve yatırım amaçlı büyük projelere Danışmanlık, Ürün seçimi, Dizayn, İnşaat, Kurulum ve işletme bakım hizmeti vermektedir.

En yüksek verimli, Avrupa ve Amerika üretimi Güneş Panellerimiz çok uygun koşullarla sunulmaktadır.

Yapılacak projeye uygun tek veya çok kristalli Modüllerimiz, her zaman en yüksek verimi almanızı sağlayarak yatırım sürenizi kısaltır.

Avrupa dan haftalık hızlı teslimatlar, güçlü stoklarımız, en yüksek kalite sertifkalarına sahip ürünler, üretim garantisi sigortası avantajlarıyla beraber satılmaktadır.

Projenizin büyüklüğü ne kadar olursa olsun, yerli ve uluslararası finans kuruluşlarından en uygun Kredi Olanaklarıyla, işletmenizin yeri ve tipine göre uygun Hibe destekleriyle beraber alabilirisiniz.

Invertörler, Şarj Cihazları, Yüksek kaliteki Kurşun Akü, Kuru Akü ve Jen Akülerimiz en üst kalite ve uygun fiyat politikasıyla sunulmaktadır.

Büyük Kapasiteli Güneş Çiftliği

Ürünlerimizi Online Olarak Mağazamızdan Alabilirsiniz.

On Grid - Şebekeye bağlı Sistemler

Off Grid- şebekeden bağımsız, akülü yedeklemeli sistemler

Hibrid- Güneş olduğu zaman kendi sisteminden, olmadığı zamanlarda Akülerden beslenerek 24 saat kesintisiz enerji sağlayan aynı zamanda yedek enerji ihtiyacınızı da çözebilen sistemler

Sıcak su sağlayan panel ve sistemler

Güneş Sistemi Ürünlerimiz

Güneş Paneli 250 Watt

PV Panel- Güneş Panelleri/Modüllleri
Poly-Çok Kristalli ve Mono-Tek Kristalli
100 watt- 350 Watt

  • Invertörler
  • Aküler
  • Şarj Cihazları
  • Güneş Alt yapı konstrüksüyon malzemeleri
  • Kablo ve konnektörler