+90 (216) 471 2092 (Satış)  ●  +90 (262) 644 0051 (Servis)  ●  info@novi.com.tr

 

Ekibimiz kurulum öncesi çatı planını inceler ve uygulanacak montajın teknik planını çıkarır. Çatıya yapılan bu montaj sırasında hem çatının sağlamlığı arttırılır, hem de montajla birlikte sıvı ve ısı yalıtkan güvencesi verilir. Depreme karşı dayanıklılığı ve yük dağılımı hesaplamaları uluslararası standartlara göre yapılmaktadır. 

Bu sistem ile birlikte sadece elektrik faturalarınız düşmekle kalmayacak, paneller ısıyı tamamen emdiği için binanızın soğutma maliyeti de düşecektir. Yapılan sistemler hava koşullarına karşı dayanıklılığını korur ve yıllar boyunca sağlam şekilde kullanılabilir.

Montajı yapılan güneş enerji sisteminizin dilerseniz sökülerek başka bir binaya taşınabileceğini biliyor muydunuz? Bu sayede binanızı değiştirecek olsanız dahi güneş enerji sisteminiz her zaman sizinle kalır.

Çatı kurulum uygulaması en yaygın tercihlerdendir. Geniş çatı alanalarının değerlendirilmesi sağlanır ve kurulum maliyeti avantajından faydalanmış olunur. Sac çatılar için dahi uygulanabilen bu çözüm için çatının metrekare başına 12-13kg taşıma kapasitesi olması yeterlidir. Farklı çatı tipleri için farklı çözümler sunabilen Novi'de metrekare başına 4kg'a kadar düşük yüklerde çözümler mevcuttur. Uygulama tasarımlarımızda, binanın estetiğini öncelikleri ile tercihler yapılır. Bu sayede binanıza şıklık da katmış olursunuz.