+90 (216) 471 2092 (Satış)  ●  +90 (262) 644 0051 (Servis)  ●  info@novi.com.tr

 

Novi Group, 20 yılı aşkın süredir enerji sektöründe faaliyet göstermektir, Son yıllarda güneş enerjisi maliyetlerinin düşmesinden dolayı , 2003 yılında beri elde ettiği tecrübe ve hatta bilimsel tabanlı çalışmaları ile güneş enerjisi alanında önemli bir birikime sahiptir. Uluslararası sektörü, siyasi gelişmeleri ve tüm iş dünyasını yakından takip etmenin avantajları ile sadece teknik açılardan değil bir yatırımcının ihtiyaç duyacağı her açıdan doğru yönlendirmeler sunabilme kaabiliyetindedir. Günümüze kadar sayısız projenin teknik ve ticari değerlendirmelerinde bulunmuştur.

Güneş Enerji Santralleri farklı sahalara özel olarak planlanır ve kurulurlar. Sanılanın aksine, havanın durumu ve güneşin çok gelmesi gibi detaylar yatırımın daha kârlı olacağı anlamına gelmez. Her sahaya özel, ayrı çalışmalar ve hatta, farklı daha uygun teknolojilerin seçilmesi gerekebilir. Bir sahaya gelen güneş ışığınının farklı dalga boyunda olması bile yatırımın verimliliğine etkileyebilir. Bu sebeple her ürün her saha için uygun değildir. Doğru değerlendirme ve danışmanlık önemlidir.

Hem teknik, hem finansal, hem de hukukî açıdan uzman, uzun yıllara dayanan tecrübe ve eğitimlere sahip ekibimiz ile yatırımlarınızdan maksimum kazanç elde edeceksiniz.